AVUSTURYA TAŞIMACILIĞI


Uluslararası lojistik hizmetinde önemli olan diğer ülkelere ve hatta diğer kıtalara rahatlıkla ulaşabilmektir. Bu hizmet sektöründe firmanın iyi olduğunu ve tercih edilmesi gerektiğini biraz da ulaşabildiği bölgeler belirler. Sonuçta yaptığınız işte ne kadar iyi olursanız olun, insanların ticari faaliyetlerini yürüttüğü ülkelere ulaşım sağlayamıyorsanız bunun herhangi bir önemi kalmayacaktır. Bu sebeple lojistik ve nakliye hizmetlerinde öncelikli amaç hep daha fazla ülkeye ve kıtaya ulaşabilmek olmalıdır. Seçtiğiniz firmanın bir çok şeyi aynı anda koordine edebiliyor olması siz gönderici/satıcının işini oldukça fazla rahatlatacaktır.

Biz uluslarası nakliyecilik işinde bugüne kadar Avusturya; Graz, Viyana, Klagenfurt, Linz, Salzburg, Amstetten, başta olmak üzere tüm Avusturya eyaletlerine sevkiyatlarımız da yada başka noktalara yaptığımız sevkiyatlarımız da işimizi olumsuz etkiyecek herhangi bir şey yaşamamış olmamanın verdiği mutluluğu yaşamaktayız. Bu yüzden Avusturya nakliyatlarınızda olması gereken her noktayı incelikle düşünen, otoritelerin belirlemiş olduğu lojistik kuralları çerçevesinde çalışan firmamız ile kolaylıkla yol alabileceğiniz sizlere belirtmek isteriz.

Taşıma yaptığımız ülkelerden Avusturya (Graz, Viyana, Klagenfurt, Linz, Salzburg, Amstetten) oldukça fazla sevkiyat yapılan ülkeler arasında bulunmaktadır. Uluslararası bir nakliye için karar almak, oldukça önemlidir.Firmamızdan Avrupa ve Asya kıtalarına istediğiniz ürünün gönderilmesi ve bu kıtalardan getirilmesi konusunda hizmet alabilirsiniz. Tüm bu kıtalara yapacağınız ithalat ve ihracat işlemlerinde bizlerden hem lojistik hem de gümrükleme ve depolama konularında hizmet alabilirisiniz. Bizler bu sürecin etkili ve başarılı bir biçimde yürümesi için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Ayrıca her bir işlem adımını da sorunsuz bir şekilde atlatmanızı sağlıyoruz. Taşıma yaptığımız ülkeler arasında Avusturya Türkiye’den oldukça fazla ürünün sevkiyatının gerçekleştirildiği ülkedir. Son dönemlerde bu artış gözle görülür derece artmaktadır.

Kıtalar Arası Nakliye Hizmetini Nasıl Sağlıyoruz?

Türkiye’den saydığımız kıtalara ürün ve hizmet nakliyesi gerçekleştirmek bizim için zor olmamakla birlikte oldukça önemli bir iş olmaktadır. Yurtiçi taşımacılık faaliyetlerinden çok farklıdır ve uyulması gereken birçok önemli prosedür bulunmaktadır. Yapılacak olan en ufak hata bile büyük sorunlara yol açabilmekte ve dolayısı ile özellikle ticari faaliyetlerin gerçekleşmesinde önemli sorunlara yol açabilmektedir. Bu sebeple bizler bu sürecin sorunsuz işlemesi için depolamadan gümrüklemeye ve nakliye aşamasına kadar takipçisi oluyor ve yakından ilgileniyoruz. Yurtiçi veya kıtalar arası hiç fark etmeksizin bizler işimizi en iyi şekilde yapıyoruz.

 

Whatsapp 7/24 Destek
Yük Takip