Depolama

 

Depomuz 1500 m² alan üzerine kurulu tesislerinde, modern raf ve depolama sistemleri, konusunda uzman kadrosu ve modern depolama araçları ile müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına göre, stok yönetimi, sipariş hazırlama, yeniden ambalajlama, parçalama, birleştirme, etiketleme, kutulama, paketleme, ve paletleme vede kalite kontrolün yanı sıra raflı depolama gibi geniş bir yelpazede depolama hizmeti sunmaktadır.

 

Nakliye ve lojistik işlemlerinde, ürünler her zaman anında istenilen adreslere ulaştırılamamakta ve belirli bir süre muhafaza edilmesi gerekmektedir. Bu süreç kişilerin en fazla dikkat ettiği ve endişe duyduğu süreç olmaktadır. Bu süreçte ürünlerinin zarar görmemesi ve kaybolmaması konusunda son derece hassas olunmasını bekliyorlar. Bu da son derece normal ve haklı olarak talep ettikleri bir durumdur. Bizler lojistik sektöründe sahip olduğumuz deneyim ile bu konunun öneminin farkında ve bilincinde olan bir firmayız. Bu sebeple bizler emanet edilen ürünlerin, istenilen adreslere ulaşımına kadar ne kadar dikkatli olunması ve doğru muhafaza edilmesi gerektiği konusuna son derece hâkim olmaktayız.

 

Depolama hizmeti kısaca bir ürünün gümrükten geçip, gönderilmek istenen adrese iletilmek üzere araçlara yükleninceye kadar bekletilmesi ve muhafaza edilmesi hizmetidir. Taşımacılık sektörünün her alanında depolama süreci yaşanmaktadır. Bu süreç biraz mecburi olarak var olan bir süreçtir. Ancak asla en dişe duyulması gereken bir süreç değildir. Çünkü firma olarak ürünlerinize yolculuk esnasında nasıl dikkatle sahip çıkıyor ve zarar gelmemesi için çabalıyorsak, aynı şekilde yolculuğa çıkmadan önce de çabalıyoruz. Bunun için özel koruma alanlarımız ve depolarımız bulunuyor ve ürünün türüne göre bu muhafaza alanlarında bekletiyoruz. Yani kısacası ürününüz ne olursa olsun, türüne uygun olan muhafaza alanı yaratıyoruz ve bu alanda asla zarar görmeyecek şekilde muhafazasını sağlıyoruz.

 

Depolama Hizmeti Hakkında

Depolama hizmeti ile ilgili olarak öncelikle ürünün yurtiçi veya yurtdışına gidecek olmasının herhangi bir önemi yoktur. Yani ürün ne kadar süre depolama alanında kalması gerekiyorsa ve nereye gidecek ise, depolama alanında bekletilir. Yalnızca yurtdışı gönderilerinde, gümrük işlemleri bazen uzun sürebildiğinden dolayı, bu süreç biraz daha fazla uzayabilmektedir. Yurtiçi taşımacılık hizmetlerinde zaten olabildiğince hızlı ulaşım hizmeti sağlandığından dolayı, depolama alanında uzun süre kalmasına gerek olmamaktadır. İşin içerisine gümrük süreci girdiğinde yine bu konuda deneyimli olan ekibimiz, gümrük sürecini hızlı ilerlemesini ve depolama alanında uzun süre kalmamasını sağlamaktadır. Tabi süreç istenmeyen sebeple ile uzadığında dahi, bu sorun olmamakta çünkü depolama alanlarında ürünler ne kadar uzun süre kalacak olursa olsun herhangi bir sorun yaşanmamaktadır.

 

 

 

Whatsapp 7/24 Destek
Yük Takip