Transport Image

KURUMSAL

SEBİL ULU. NAK. TAŞ. TİC. LTD. ŞTİ. 1994 yılında Merkezi Konya’da aile şirketi olarak kurulmuştur. Kaliteli be prensipli hizmet anlayışı ile yola çıkan şirketimiz faaliyetlerini en uygun şart ve koşullarda müşteri memnuniyetini ilke edinmiş personelimizde ortak kurum kültür bilinci altında, ileri teknolojiyi kullanarak, topluma yararlı olmak için gelişmeyi içeren kaliteye özen gösteren bir bilinç ile zamanında gerçekleştirmektedir.

Şirketimiz Türkiye’nin her yerinden BDT- Türki Cumhuriyetleri’ne düzenli olarak haftanın 3 günü İstanbul çıkışlı olmak üzere komple ve parsiyel taşıma ile hizmet vermektedir. Koşulsuz müşteri memnuniyetine odaklanan, müşterimi ile uzun vadeli kalıcı ilişkiler kurmayı kendine ilkle edinen firmamız, taşımalarınıza pratik çözümler sunar. Taşımalarınızın sorunsuz, zamanında, hızlı ve ekonomik olarak yerine ulaşmasını sağlar buna yönelik sektörel tecrübemiz, uzaman kadromuz ile çalışmalarımızı sürdürmekte, sizlere en iyi hizmeti verme konusunda kendimize güvenmekteyiz. Amacımız müşterilerimizin beklentilerini tamamıyla karşılamak firmamızın rekabet ve gelişim gücünü arttırmak, sektörümüzün gelişmesine katkıda bulunmaktadır.

Disiplinimiz, özverili ve dürüst çalışma ilkemiz bizleri bu günlere getirmiştir. Bu gün “SEBİL ULUS. NAK. TAŞ.” Şirketimiz sektördeki yerini almış, karşılaştığı engelleri kolaylıkla aşabilecek olgunluk ve büyüklüktedir.

Misyonumuz istihdam arttırılması ve ekonominin gelişmesine katkı sağlayan bir unsur olarak sektördeki yerini koruyan bu bulunduğu erdem çok daha ileri bir düzeye ulaşmayı hedefleten şirketimiz, bu hedefine her geçen gün daha çok yaklaşmaktadır.

Kaliteli, Güvenli, Seri ve Zamanında Taşımalarınız için Hizmetinizdeyiz YÜK DEĞİL SORUMLULUK TAŞIYORUZ.

İNSAN KAYNALARI

Sebil Transport ailesinde şirketimizin en büyük sermayesini oluşturan faktörü insan kaynağı olarak görüyoruz. Hızla büyüyen, değişime ve öğrenmeye açık olan şirketimizde, çalışanlarımızın gelişimini sağlamak amacıyla çalışanlarının gelişimini destekleyerek şirketin çalışanları ile birlikte büyümesini sağlamaktır.

Sebil Transport için insan kaynaklı politikamızın amacı;
1. Doğru pozisyonlara doğru insanların istihdamını sağlamak,
2. Çalışanlarının sürekli gelişimini sağlamak ve memnuniyetini yükseltmek,
3. Kuruma bağlılıklarını ve verimliliğini arttırarak müşteri odaklı çalışmalarını sağlamak,
4. Kendilerini geliştirmelerine olanak sağlayacak bir ortam yaratarak karar oluşumuna katılımını sağlamak ve insan kaynaklarını verimli bir şekilde kullanmaktır.

Kişisel Bilgileriniz
Adınız soyadınız
  
Cinsiyetiniz
Bay      Bayan
Doğum tarihiniz
  
Adres
Telefon
  
E-mail adresiniz
  
Uyruğunuz
  
Askerlik durumunuz
  
Medeni durumunuz
  
Eğitim dereceniz
  
Son mezun olduğunuz okul / Yılı
 
Yabancı Dil
Yabancı Dil (1)
Yabancı Dil (2)
Diğer Diller
 
Kendinizi Tanıtın
Tanıtım Yazısı
  
Müracaat edilen pozisyonlar
  
 
İş Tecrübesi (1)
Firma Adı
  
Göreviniz
  
Giriş / Çıkış Tarihleri
  
İş Tecrübesi (2)
Firma Adı
Göreviniz
Giriş / Çıkış Tarihleri


()  Doldurulması zorunlu alanlar
 

Daha fazla bilgi için gelin görüleşim